specjalnie

AKCJA
Transport bezpłatnie

Szukaj

Your terms and conditions of use

 Warunki sprzedaży – Rosliny-nasiona.pl


1. Zamawiać towar można tylko ten, który jest w magazynie. W wypadku brakującego towaru dostawca nie gwarantuje natychmiastowej dostępności.W takim wypadku zamawiamy w jak najkrótszym czasie towar nowy.

 2. Towar wysyłamy za pośrednictwem poczty w jak najkrótszym czasie, zwykle do 1-3 dni.Towar można zamawiać natychmiast. W momencie wysłania towaru, państwo otrzymują email informacyjny. Nasz towar jest wysyłany za pośrednictwem Czeskiej poczty w całej Republice Czeskiej. Oczywiście myślimy również o naszych zagranicznych klientach,zagranicą korzystamy z ofert poczty danego kraju.

 3. Kupujący ma prawo przed wysyłką towaru do anulowania zamówienia bez podania przyczyny. W momencie, kiedy towar jest  wysyłany, kupujący musi zapłacić pełną cenę wysyłki i opłatę manipulacyjną, tzn 14 zł. W wypadku nie zapłacenia kwoty, będą pieniądze egzekwowane.

Kiedy klient anuluje zamówienie miał by podać swoje imię i numer zamówienia/symbol zmienny i datę zakupów, najlepiej całą kopię zamówienia, wysłaną na jego adres emailowy.

4. Kupujący ma możliwość zgodnie z § 53, ust. 7 i § 54 kodeksu cywilnego prawo do wrócenia towaru do 14 dni od otrzymania bez podania przyczyny. Przy zwracaniu wymagany nie uszkodzony towar. Przesyłkę przy zwracaniu lub reklamacji płaci kupujący.

 5. Dostawca zgromadza ze zgodą klientów ich dane osobiste, to znaczy imię, adres, nr telefonu i email. Dane te służą przedewszystkim do ułatwienia zamówień i nie będą dalej używane do innych celów. Dane osobiste klientów dostawca nie daje żadnej innej osobie. W wypadku dłużników mogą być dane użyte w rejestru dłużników.

6. Każdy klient jest we własnym zakresie powinien zkontrolować, przed pracownikiem poczty swoje zamówienie, swój towar. A kiedy zamówienie nie jest kompletne lub towar jest uszkodzony, odrazu go zwrócić. Inna możliwość reklamacji nie musi być akceptowana.

 7. Anulowanie zamówienia: Klient ma prawo PRZED wysyłką towaru do anulowania zamówienia bez podania przyczyny. O kiełkowaniu nasion informują nasi dostawcy, lecz przyroda nigdy nie jest stuprocentowa, więc ani my nie możemy zapewnić stuprocentowego kiełkowania.

8. Większość nasion wymaga ciągle wilgotną glebę. Zbyt głęboki wysiew lub przemoczenie może dostęp powietrza limitować i tym zatrzymać kiełkowanie. U wszystkich gatunków nasion określa zakłócenie ich wegetacyjnego spokoju właśnie wilgotność, u niektórych również temperatura. Dużo nasion wymaga podczas kiełkowania danej minimalnej temperatury, niektóre kiełkują w szerszym zakresie temperatury. I przez dotrzymanie idealnych warunków może być kiełkowania nasion niekonsekwentne.

 

 

skrzynka pocztowa 33
46100 namyslow